رابرت دانی جونیور و خالق «کارآگاه حقیقی» سریال می‌سازند

رابرت دانی جونیور و خالق «کارآگاه حقیقی» سریال می‌سازند

شبکه اچ بی او قصد دارد به زودی ساخت سریالی جدید را با حضور ستاره «مرد آهنی» و خالق «کارآگاه حقیقی» آغاز کند. به گفته منابع آگاه، رابرت دانی جونیور و نیک پیزولاتو این روزها مشغول مذاکره با تهیه کنندگان این شبکه هستند تا درامی تلویزیونی را با اقتباس از مجموعه شش قسمتی فیلم های «پری میسن» – تولید استودیوی «برادران وارنر» در دهه ۱۹۳۰ – جلوی دوربین ببرند.

ورایتی به نقل از منابع آگاه گزارش داده شبکه اچ بی او در تلاش است تا شرایط همکاری یکی از بزرگ ترین ستاره های حال حاضر هالیوود و خالق سریال پرطرفدار «کارآگاه حقیقی» را در قالب یک سریال تلویزیونی جدید فراهم کند و این در حالی است که نه شبکه اچ بی او و نه مدیر برنامه های دانی جونیور و پیزولاتو حاضر به پاسخگویی در این زمینه نشده اند.

جزییات مربوط به خط اصلی داستان همچنان مبهم است اما به گفته منابع آگاه، دانی جونیور که چندین سال در تدارک ساخت فیلمی بلند براساس مجموعه «پری میسن» (Perry Mason) بوده، حالا قصد دارد این پروژه را از استودیوی «برادران وارنر» به شبکه اچ بی او منتقل کند و این بار نه در قالب یک فیلم سینمایی یا تله فیلم، بلکه در قالب سریالی تلویزیونی به تصویر بکشد.

پیزولاتو و جو هوراسک به همراه دانی جونیور و همسر و شریک تجاری ستاره ۵۱ ساله – سوزان دانی جونیور – در مقام تهیه کننده اجرایی این درام تلویزیونی فعالیت خواهند داشت.

اگر ساخت این پروژه قطعی شود، اولین حضور ستاره فیلم های «مرد آهنی» و «کاپیتان امریکا: جنگ داخلی» بر صفحه تلویزیون رقم خواهد خورد – البته به جز حضور او در سریال تلویزیونی «الی مک بیل» که از سال ۱۹۹۷ تا ۲۰۰۲ از شبکه فاکس روی آنتن رفت، زمانی که دانی جونیور هنوز تبدیل به سوپراستار گیشه نشده بود.

منبع: آی سینما

بازدید کلی 33 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.