حرف هایی که از جنس کانیه وست نیست

حرف هایی که از جنس کانیه وست نیست

کانیه وست خواننده رپ هالیوودی و همسر کیم کارداشیان، مهمان برنامه زنده تلویزیونی «الن دی جنرس» بود و با حرف های متفاوتش مردم را شوکه کرد. او معمولاً در مصاحبه هایش حرف چندان جدی ای نمیزد و اخیراً هم که با خواننده هایی مثل «ویز خلیفه» و «تیلور سوئیفت» جنگ اینترنتی به راه انداخته بود، کسی فکر نمی کرد او حرف های جدی برای این برنامه داشته باشد. کانیه حدود یک ربع بدون مکث صحبت کرد که می توان به گوشه ای از آنها اشاره کرد.

«پیکاسو مرده، استیو جابز مرده، والت دیزنی مرده، یک نفر زنده را نام ببرید که بتوانید آن را اسطوره خود کنید.

من میخواهم تا جایی که می توانم چیزهای ناخوشایند زندگی را حذف کنم. من میخواهم اثری بگذارم که «مسخره کردن همدیگر» تمام شود.

درباره دوست داشتنی بودن با من صحبت نکنید. ما صدها سال کنار هم زندگی کردیم، ما همه یک نژاد هستیم، ما همه انسان هستیم، همه یک تمدن داریم. ما یک صحنه کوچک از هستی جهان هستیم، و با اینحال دائما تلاش میکنیم همدیگر را شکست دهیم. برای کمک به هم هیچ تلاشی نمی کنیم. حرف من این است. الان که این حرف ها را میزنم می لرزم، می دانم این یک برنامه ی روزانه تلویزیونی است ولی فکر میکنم بتوانم اثری بگذارم. فکر میکنم از طریق توانایی هایم تاثیر مثبت در دنیا بگذارم. من هنرمندم و یک هنرمند فکر میکند از طریق توانایی هایش می تواند دنیا را جای بهتری کند.

ببخشید تلویزیون و برنامه روزانه، ببخشید که انقدر واقعی و صادقم.»

منبع: LA Times

بازدید کلی 36 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.