جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

ستاره هایی که در نوجوانی صاحب فرزند شدند را بشناسید

سلبریتی ها هم مانند مردم عادی زندگی های خیلی متفاوتی دارند. حتی تعدادی از آنها زود ازدواج کرده و بچه دار شده اند. برخی از آنها را در این مطلب می بینیم:

۱- سوفیا ورگارا

k.sofia-vergara-1462369192

این ستاره تلویزیونی در سال ۱۹۹۲ وقتی فقط ۱۹ سال داشت پسرش مانولو را به دنیا آورد.

۲- لبورن جیمز

k.lebron-james-1462369193

این بازیکن بسکتبال در سال اول دانشگاه اولین فرزندش به دنیا آمد. او اکنون سه فرزند دارند.

۳- لامار اودوم

k.lamar-odom-1462369193

لامار اودوم ستاره بسکتبال آمریکا، قبل از اینکه با خانواده کارداشیان ها وصلت کند، یک بار ازدواج کرده و در ۱۹ سالگی صاحب اولین فرزند خود شده بود.

۴- لیل وین

LAS VEGAS, NV - SEPTEMBER 06: Rapper Lil' Wayne waits to perform at Foxtail Pool at SLS Las Vegas on September 6, 2015 in Las Vegas, Nevada. (Photo by Ethan Miller/Getty Images)

این رپر برنده گرمی در سن ۱۶ سالگی صاحب اولین فرزند خود شد. از آن زمان قول داد که در سن ۳۵ سالگی یعنی سال ۲۰۱۷ خود را بازنشسته کند تا به تربیت و زندگی فرزندان خود برسد.

۵- ووپی گلدبرگ

k.whoopi goldberg

ووپی در ۱۷ سالگی عاشق مشاور مدرسه اش شد و با او ازدواج کرد و اولین فرزندش به دنیا آمد. البته ازدواج کوتاهی بود و پس از طلاق با فرزندش الکساندریا به کالیفرنیا رفتند تا آنجا زندگی کنند.

۶- اوپرا وینفری

k.oprah-winfrey-1462369194

اوپرا مجری و سازنده برنامه های تاک شوی تلویزیونی، در سن ۱۴ سالگی بر اثر تجاوز باردار شد. فرزند او پس از تولد در بیمارستان مرد و سالها به جز خانواده اش کسی از این موضوع خبر نداشت تا اینکه ۲۰ سال بعد در یک برنامه زنده این موضوع را مطرح کرد و برخورد هیچکس با او تغییر نکرد. او می گوید ۲۰ سال از واکنش مردم می ترسیده است ولی کوچکترین واکنش منفی دریافت نکرده است.

منبع: Looper

بازدید کلی ۱۳۲ , بازدید امروز ۱

لامار اودوم لبورن جیمز لیل وین سوفیا ورگارا ووپی گلدبرگ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.