فیلم پرستاره «زرد» به دبیرخانه‌ جشنواره‌ فجر رسید

فیلم پرستاره «زرد» به دبیرخانه‌ جشنواره‌ فجر رسید

نسخه ی اولیه ی فیلم سینمایی «زرد» به نویسندگی و کارگردانی مصطفی تقی زاده، با بازی بهرام رادان، ساره بیات، شهرام حقیقت دوست، بهاره کیان افشار و مهرداد صدیقیان به دبیرخانه ی سی وپنجمین جشنواره ی فیلم فجر ارائه شد.

کامران مجیدی که تهیه کنندگی اولین فیلم سینمایی مصطفی تقی زاده را بر عهده داردگفت: این فیلم به تازگی به دبیرخانه ی جشنواره ارائه شده و به طور همزمان نسخه ی اصلی کار با انجام اصلاح رنگ فیلم، مراحل پایانی فنی را پشت سر می گذارد و ساخت موسیقی آن نیز بر عهده ی مسعود سخاوت دوست است.

«زرد» مضمونی اجتماعی دارد و داستان آن در فضایی شهری روایتی از زندگی چند جوان است که مصطفی تقی زاده آن را به عنوان نخستین فیلم سینمایی خود مقابل دوربین برده است.

در خلاصه داستان این فیلم آمده «آدم های عجیبی هستیم… امروزمون با فردا خیلی فرق می کنه».فیلمبرداری این پروژه ی پربازیگر اردیبهشت ماه آغاز شد و کار فیلمبرداری طی ۵۳ جلسه در لوکیشن هایی واقع در تهران به پایان رسید.

امیرعلی نبویان، آناهیتا درگاهی، علیرضا استادی، متین ستوده، مرتضی تقی زاده، علی صالحی، شهروز دل افکار، رومینا رفیعا، رضا شمس الدین، فرهاد مهدوی، حسین نائینی و حسین مهری از دیگر بازیگران این فیلم هستند.

منبع: ایسنا

بازدید کلی 18 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.