بهترین انگشترهای نامزدی سلبریتی‌ها

شاید نامزدی و زندگی مشترک ستاره ها دوام زیادی نداشته باشد، ولی قطعاً الماس ها تا ابد باقی می مانند. بعضی از انگشترهای نامزدی چهره های مشهور هالیوودی و غیرهالیوودی نیز هرگز فراموش نمی شوند. برخی از گرانترین و بهترین انگشترهای نامزدی را ببینید.

 میشل اوباما
a-obama
رئیس جمهور فعلی ایالات متحده، باراک اوباما، برای بانوی اول این کشور، انگشتری با الماس گرد زیبایی به وزن یک قیراط خریده و از او تقاضای ازدواج کرده بود و این زوج ۲۰ سال است که با هم زندگی می کنند.

ایمی آدامز

a-amy-adams

دارن لوگالو در سال ۲۰۰۸ با انگشتر برلیان ۱ قیراطی از ایمی آدامز خواستگاری کرد که این انگشتر را ژان دوسه طراحی کرده بود. پس از دوران نامزدی طولانی به مدت هفت سال، این زوج بالاخره در مه ۲۰۱۵ با هم ازدواج کردند.

کایرا نایتلی

a-keira

در بهار ۲۰۱۲، جیمز رایتون، خواننده سبک راک، انگشتر برلیان ۲ قیراطی با برچسب قیمت ۴۰ هزار دلاری، به نایتلی داده و از او خواستگاری کرد. در ماه مه سال بعد این دو در مراسمی خصوصی در فرانسه ازدواج کردند.

میراندا کر

a-miranda

سوپرمدل ۳۳ ساله ویکتوریاز سیکرت، در روز ۲۰ جولای ۲۰۱۶، با تصویری که از انگشتر برلیان ۲٫۵ قیراطی اش در اینستاگرامش گذاشت، اعلام کرد که با ایوان اشپیگل، یکی از مؤسسین اسنپ چت و مدیرعامل آن، نامزد کرده است.

پیپا میدلتون

a-pipa

خواهر کوچکتر دوشس کمبریج نامزدی اش با جیمز متیوز را از طریق نماینده رسمی کاخ کنسینگتون تأیید نمود. متیوز که مدیریت صندوق سرمایه گذاری «مدیریت سرمایه ایدن راک» را بر عهده دارد، در ماه جولای گذشته در انگلستان، از پیپا خواستگاری کرد.

بریتنی اسپیرز

a-britney

جیسون تراویک، مدیر استعدادیابی سابق، در اواخر سال ۲۰۱۱ بود که با انگشتر الماس ۳٫۵ قیراطی از این خواننده خواستگاری کرد. پس از جدایی این زوج در سال ۲۰۱۳ بریتنی ظاهراً این انگشتر ۹۰ هزار دلاری را به تراویک بازگردانده است.

مایلی سایرس

a-miley

در سال ۲۰۱۲ بود که لیام همسورث از همبازی فیلم «آخرین آهنگ» خود یعنی مایلی سایرس درخواست ازدواج کرد و انگشتر الماس ۳٫۵ قیراطی به او تقدیم نمود که نیل لین آن را طراحی کرده بود. بعدها این دو از هم جدا شدند و گفته می شود که مایلی این انگشتر ۱۰۰ هزار دلاری را گم کرده بود. شایعات اخیر مبنی بر آن است که مایلی و لیام دوباره با هم دوست شده اند و این رابطه ظاهراً جدی شده است.

درو بریمور

a-drew

ویل کوپلمن که یک مشاور هنری است در سال ۲۰۱۱ با انگشتر الماس رادیانت ۴ قیراطی از بریمور تقاضای ازدواج کرد. چند ماه بعد این دو در ملک مونته سیتوی بریمور در کالیفرنیا ازدواج کردند. هرچند که به تازگی از هم جدا شده اند.

ریس ویترسپون

a-reese

این برنده جایزه اسکار در سال ۲۰۱۰ بود که از جیم تاث، مدیر برنامه هالیوودی، انگشتر الماس آشوکای ۴ قیراطی دریافت کرد. این زوج به تازگی پنجمین سالگرد ازدواجشان را جشن گرفته اند.

جنیفر گارنر

a-garner

گارنر در سال ۲۰۰۵ با بن افلک ازدواج کرد. افلک با انگشتر الماس ۴٫۵ قیراطی از او خواستگاری کرده بود. این زوج که درست یک روز پس از دهمین سالگرد ازدواجشان از هم جدا شدند، سه فرزند به نام های وایولت، سرافینا و ساموئل دارند.

کریستینا اگیلرا

a-christina

جوردن برتمن در سال ۲۰۰۵ با انگشتر الماس ۵ قیراطی از این خواننده مشهور درخواست ازدواج کرد. این زوج ۵ سال بعد از هم جدا شدند.

میلا کونیس

a-mila

پس از حدود دو سال آشنایی، اشتون کوچر با انگشتر الماسی به سبک مینیمال، به کونیس پیشنهاد ازدواج داد. البته به ظاهر مینیمال این انگشتر نگاه نکنید، الماس آن ۵ قیراطی است و ظاهراً بیش از ۲۶۰ هزار دلار ارزش دارد! این دو در مراسمی خصوصی در جولای ۲۰۱۵ ازدواج کردند.

اولیویا وایلد

a-olivia

جیسون سودیکیس در ماه ژانویه ۲۰۱۳ با انگشتر الماس ۶ قیراطی منحصر بفردی با یک ردیف سنگ های زمرد از این هنرپیشه زیبا تقاضای ازدواج کرد. این دو حالا منتظر به دنیا آمدن فرزند دومشان هستند.

لیدی گاگا

a-gaga

در فوریه ۲۰۱۵ بود که تیلور کینی، ستاره سریال «شیکاگو فایر» با انگشتر الماس قلبی شکل بزرگی با طراحی لورن شوارتز به این ستاره پاپ پیشنهاد ازدواج داد. لیدی گاگا فوراً پس از دریافت این انگشتر ۶ قیراطی عکسی از آن در اینستاگرامش گذاشت و در توضیح آن نوشت: «در روز ولنتاین قلبش رو بهم داد و من گفتم بله!»

جسیکا بیل

a-biel

جاستین تیمبرلیک در طول تعطیلات با جسیکا بیل در سال ۲۰۱۱ با انگشتری ۶ قیراطی به سبک قدیمی و با سنگ ماه تولد جسیکا یعنی سنگ آکوامارین، از او خواستگاری کرد. کمتر از یک سال بعد آنها در مراسمی رمانتیک در ایتالیا با هم ازدواج کردند.

بلیک لایولی

a-blake

رایان رینولدز با انگشتر الماس بیضی شکل صورتی رنگ ۷ قیراطی از این بازیگر زیبا تقاضای ازدواج کرد. وقتی رایان و بلیک در پائیز ۲۰۱۲ عهد و پیمان ازدواج بستند، این خانم یک حلقه ۲ میلیون دلاری مشابه نیز از همسرش دریافت کرد.

بلک چاینا

a-blac

این مدل ۲۸ ساله وقتی در آوریل ۲۰۱۶ با راب کارداشیان نامزد کرد، انگشتر الماس ۷ قیراطی از او گرفت.

جنیفر آنیستون

a-aniston

جاستین ثیرو در ماه اوت ۲۰۱۲ با انگشتر رادیانت ۸ قیراطی از خانم آنیستون تقاضای ازدواج کرد و این دو بازیگر در ماه اوت ۲۰۱۵ رسماً با هم ازدواج کردند.

جنیفر لوپز

a-jlo

مارک آنتونی با انگشتر الماس آبی ۸٫۵ قیراطی که گویا ۴ میلیون دلار ارزش داشته با این ستاره پاپ نامزد کرده و بعدها ازدواج کرد که از انگشتر الماس صورتی ۶٫۱ قیراطی هری وینستون که در سال ۲۰۰۲ بن افلک به او داد بزرگتر بود. این دو خواننده در سال ۲۰۱۱ جدا شدند و سه سال بعد رسماً طلاق گرفتند.

ایگی آزالیا

a-iggy

نیک یانگ در ژوئن ۲۰۱۵ با انگشتری ۱۰٫۴۳ قیراطی به ارزش ۵۰۰ هزار دلار به این رپر استرالیایی پیشنهاد ازدواج داد که این انگشتر شامل الماس مربع شکل ۸٫۱۵ قیراطی و الماس های سفید ۲٫۲۸ قیراطی می شد.

کیم کارداشیان

a-kk

کانیه وست از این ستاره برنامه «همراه با کارداشیان ها» با انگشتر الماس ۱۵ قیراطی در استادیومی با حضور اعضای خانواده و دوستان خواستگاری کرد. گفته می شود که این انگشتر بسیار گرانتر از انگشتری است که کریس هامفریز در سال ۲۰۱۱ به کیم تقدیم کرده بود. کیمیه مدتی بعد در فلورانس ایتالیا با هم ازدواج کردند و حالا دو فرزند دارند.

ویکتوریا بکهام

a-bekam

وقتی اولین بار دیوید بکهام در سال ۱۹۹۸ به این خواننده سابق گروه «اسپایس گرلز» پیشنهاد ازدواج داد، انگشتری الماس مارکیز ۳ قیراطی به او تقدیم کرده بود. ویکتوریا انگشتر نامزدی اش را با کلکسیونی شامل ۱۳ انگشتر از جمله انگشتری با الماس اشکی شکل که ۱۵ تا ۱۷ قیراط تخمین زده می شود، جایگزین کرد.

بیانسه

a-beyonce

جی زی غول دنیای موسیقی با انگشتر ۵ میلیون دلاری ۱۸ قیراطی با طراحی لورن شوارتز از این خواننده مشهور آمریکایی تقاضای ازدواج کرد. این زوج پرنفوذ و قدرت در آوریل ۲۰۰۸ طی مراسمی خصوصی در نیویورک سیتی پیمان زناشویی بستند و حالا دختری به نام بلو آیوی دارند.

کیت میلدتون

a-kate
انگشتر نامزدی کیت میدلتون که در اصل در سال ۱۹۸۱ برای پرنسس دایانا خریده شده بود، حالا ۵۰۰ هزار دلار می ارزد و سنگ یاقوت کبود ۱۲ قیراطی با ۱۴ الماس سفید در دورش دارد که واقعاً هم برازنده یک پرنسس است! کیت و ویلیام که حالا دو فرزند به نام های پرنس جورج و پرنسس شارلوت دارند، چند ماه پیش پنجمین سالگرد ازدواجشان را جشن گرفتند.

منبع: برترینها

بازدید کلی 522 , بازدید امروز 1

ایمی آدامز جنیفر انیستون ویکتوریا بکهام بیانسه جسیکا بیل بلک چاینا بلیک لایولی بریتنی اسپیرز کریستینا آگیلرا درو بریمور اوا لانگوریا لیدی گاگا جنیفر گارنر هیلاری داف ایگی آزالیا جنیفر لوپز کیت میدلتون کایرا نایتلی کیم کارداشیان میلا کونیس مایلی سایرس میراندا کر میشل اوباما اولیویا وایلد پیپا میدلتون ریس ویترسپون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.