شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶

«امبر هرد» به اتهام تبانی به دادگاه می‌رود

«امبر هرد» به اتهام تبانی به دادگاه می‌رود

امبر هرد بازیگر ۳۰ ساله امریکایی که اوایل امسال با خبر شکایت از جانی دپ و درخواست طلاق از ستاره هالیوود جنجال ساز شده بود، از سوی تهیه کنندگان فیلم حادثه ای «London Fileds» به نقض تعهدات خود از جمله حضور نیافتن در کمپین های تبلیغاتی فیلم متهم شده است. هرد همچنین متهم است در تبانی با سایر ستاره های فیلم، تلاش داشته مانع موفقیت و دیده شدن ساخته متیو کالن شود.

بیش از یک سال پیش، قرار بود نخستین اکران بین المللی «London Fields» که بر اساس رمانی جنایی، معمایی به همین نام جلوی دوربین رفته است در جشنواره تورنتو انجام بگیرد. با این حال، هیچ یک از ستاره های فیلم در حمایت از ساخته کالن در جشنواره حاضر نشدند و به بالا گرفتن حواشی پیرامون محصول جدید «لاینزگیت» دامن زدند. کالن بلافاصله از علیه تهیه کنندگان فیلم دست به شکایت زد و مدعی شد آنها بی اطلاع او تدوین نهایی فیلمش را تغییر داده اند. تهیه کنندگان نیز در واکنش به ادعاهای کالن، او را به تاخیر در تحویل به موقع کار و تخطی از بودجه تعیین شده فیلم متهم ساختند.

بعد از تمام جنجال های یک سال گذشته، حالا نوبت امبر هرد است که بعد از درگیری های قانونی خود با همسر سابقش، یک بار دیگر راهی دادگاه شود و این بار به اتهامات خود در ارتباط با پرونده فیلم «London Fields» پاسخ بگوید. تهیه کنندگان فیلم از او ده میلیون دلار غرامت خواسته اند.

منبع: هالیوود ریپورتر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.