پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶

کارگردان «سلام بمبئی»: اگر «جِم» تیزرمان را پخش کند، شکایت می‌کنیم

کارگردان «سلام بمبئی»: اگر «جِم» تیزرمان را پخش کند، شکایت می‌کنیم

نشست خبری فیلم «سلام بمبئی»، محصول مشترک ایران و هند با حضور جواد نوروزبیگی تهیه کننده، قربان محمدپور کارگردان و امیدرضا کشتی آرای سرمایه گذار فیلم، صبح سه شنبه در پردیس سینمایی کورش برگزار شد.

نکته مهم در این نشست خبری حضور نداشتن محمدرضا گلزار و بنیامین بهادری بازیگران این فیلم بود که برخلاف اعلام قبلی مبنی بر شرکت شان در این مراسم در جلسه حاضر نشدند. طبق اعلام عوامل حاضر در این جلسه گلزار در تماسی با سازندگان فیلم اعلام کرده بود به دلیل سردی هوا و ترافیک به جلسه نشست خبری نمی رسد.

در ابتدای این نشست جواد نوروزبیگی تهیه کننده فیلم درباره ایده شکل گیری «سلام بمبئی» گفت: «بهمن ماه سال گذشته فیلمنامه «سلام بمبئی» به من پیشنهاد شد. حدود ۱۰ ماه مراحل ساخت این فیلم طول کشید و توانستیم آن را با مشکلات فراوان بسازیم. او افزود: «ساخت فیلم در هند مشکلات بسیاری داشت. تیمی که ما به هند بردیم کمترین استراحت را داشت اما خوشبختانه علیرغم وجود همه این مشکلات ضربه ای به فیلم نخورده است و نیجه آن چیزی که می خواستیم از آب درآمده است.»

نوروز بیگی در ادامه درباره فروش بلیت های این فیلم سینمایی گفت: «از شب گذشته دوشنبه اول آذرماه پیش فروش بلیت های «سلام بمبئی» آغاز شده است که خوشبختانه فروش آن از ساعات اولیه آغاز پیش فروش بسیار چشمگیر بوده است.»

این تهیه کننده همچنین با اشاره به قیمت ۳۰۰ هزار تومانی بلیت های شب افتتاحیه گفت: «آوردن بازیگران از هند به ایران هزینه های بسیاری دارد. ما حدودا یک میلیارد تومان هزینه های افتتاحیه این فیلم سینمایی را تخمین زدیم و این هزینه بالا باعث شده تا ما بلیت های مراسم افتتاحیه این فیلم را به فروش برسانیم. استقبال از بلیت فروشی خوشبختانه خوب بوده و قرار است سیزدهم آذر مراسم ویژه ای در برج میلاد برگزار شود و افتتاحیه این فیلم در آن مراسم انجام خواهد شد.»

او همچنین گفت: «به نظر نمی رسد قیمت بلیت ۳۰۰ هزار تومانی در حالی که بلیت یک کنسرت حدود صد هزار تومان است؛ زیاد باشد. البته این مراسم توسط یک شرکت مستقل برگزار می شود.»

نوروزبیگی همچنین درباره پخش تیزر تلویزیونی «سلام بمبئی» و تبلیغات ماهواره ای این فیلم تصریح کرد: «ما تیزر این فیلم را در اختیار صدا و سیما قرار داده ایم و امیدواریم تیزرهایمان در تلویزیون به نمایش درآید. این فیلم نیاز به تبلیغ در شبکه های ماهواره ای ندارد ولی اگر چنین اتفاقی بیفتد و شبکه های ماهواره ای تیزرهای این فیلم را پخش کنند از آنها شکایت خواهیم کرد.»

منبع: خبرآنلاین

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.