شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶

«برد پیت» در محاصره چینی‌ها

«برد پیت» در محاصره چینی‌ها

ستاره هالیوود که این روزها بیش از همه به خاطر خبر جنجال ساز جدایی اش از آنجلینا جولی به تیتر یک رسانه های سینمایی بدل شده است، در بحبوحه حواشی اخیر به شانگهای سفر کرد تا در کنار روسای اصلی کمپانی «پارامونت» به تبلیغ و حمایت از فیلم جدیدش «متفقین» (Allied) بپردازد.

این فیلم حادثه ای، تاریخی که به کارگردانی رابرت زمه کیس و نویسندگی استیون نایت جلوی دوربین رفته است، برد پیت و ماریون کوتیار را در نقش زوجی عاشق به تصویر کشیده است.

داستان فیلم جدید زمه کیس فیلمساز برنده اسکار («فارست گامپ») در سال ۱۹۴۲ رخ می دهد؛ زمانی که یک مامور اطلاعاتی در جریان ماموریتی مرگبار در افریقای شمالی با زنی فرانسوی ملاقات می کند که از مبارزان جنبش مقاومت است. این زوج عاشق دوباره در لندن با هم ملاقات می کنند اما فشارهای جنگ رابطه شان را به چالش می کشد.

«متفقین» از ۲۳ نوامبر (دوم آذر) در سینماهای امریکای شمالی و سراسر دنیا روی پرده می رود. پیت به تازگی به همراه روسای استودیوی پارامونت که پخش فیلم را به عهده دارد، به شانگهای سفر کرده است تا با حضور در جمع هوادارانش برای «متفقین» تبلیغ کند. جالب آن که این اولین سفر تبلیغی رسمی پیت بعد از سال ها به چین است، چرا که بازیگر نامزد اسکار از زمان بازی در فیلم «هفت سال در تبت» مقبولیت خود را نزد مقامات چینی از دست داده بود.

منبع: هالیوود ریپورتر

?????????????????????????????????????????????????????????

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.