شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶

پرخرج‌ترین بازیگران هالیوود را بشناسید

پرخرج‌ترین بازیگران هالیوود را بشناسید

شاید بتوان هالیوود را هدف نهایی همه شخصیت های مشهور دانست. مکانی پر از تجملات، فریبندگی، زیبایی، شهرت و ثروت. هالیوود محلی مملو از فروشگاه های از برندهای لوکس برای خریدهای دیوانه وار این افراد ثروتمند است. جراحان پلاستیک، متخصصان پوست و آرایشگاه های بسیاری برای اینکه این افراد در بدن خود کوچکترین عیبی را از بین ببرند در همه جای هالیوود دیده می شود. اما همه این زرق و برق و زیبایی مانند درخشش طلا بر جا نمی ماند.

به دنبال زیبایی پژمردگی است، ثروت تمام شدنی و شهرت افول پذیر است. و در پایان کار، با تمام تلاش این افراد برای حفظ ظاهر، هیچ پولی برای فرار از چین و چروک ها و زیبای نمی ماند و با دنیایی از بدهی روبرو می شوند. شاید این افراد در حال حاضر میلیونها دلار پول داشته باشند ولی این دلیل نمی شود  که این همه هزینه اضافی متحمل شوند، در حالی که بدون آنها هم می توانند زندگی کنند. اینان، این را باید در ذهن خود فرو کنند که پول روی درخت سبز نمی شود و میلیونها نفر در سراسر دنیا زیر خط فقر زندگی می کنند. ولی عادت به خرج کردن سلبریتی های هالیوودی دور از تصور است.

در اینجا ۱۳ سلبریتی معروف هالیوودی که به طور دیوانه واری پول خرج می کنند را به شما نشان می دهیم.

DUSSELDORF, GERMANY - MARCH 21:  Paris Hilton attends the Alessandro International Striplac presentation at Beauty International fair on March 21, 2014 in Dusseldorf, Germany.  (Photo by Andreas Rentz/Getty Images) TOKYO - DECEMBER 06:  Actor Nicolas Cage attends the Premiere for a film NEW YORK, NY - SEPTEMBER 21:  Mariah Carey attends 'The Intern' New York Premiere at Ziegfeld Theater on September 21, 2015 in New York City.  (Photo by Neilson Barnard/FilmMagic)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.