سه شنبه ۰۲ آبان ۱۳۹۶

در آمد ۱۰۰ هزار دلاری دختر خواننده مطرح از آثار پدرش

در آمد ۱۰۰ هزار دلاری دختر خواننده مطرح از آثار پدرش

درآمد فرانسیس بین از اموال پدرش، کرت کوبین در رسانه ها اعلام شد. در جریان جلسات دادگاه طلاق فرانسیس بین از همسرش، آیزِئِی سیلوا مشخص شد که فرانسیس ۲۴ساله بیش از ۹۵ هزار دلار از اموال پدرش درآمد دارد.
این اسناد که توسط سایت The Blast تهیه شده و پیش از این توسط سایت PEOPlE منتشر شده بود، درآمد بین را در مدت یک سال از ماه جولای ۲۰۱۶ تا جون ۲۰۱۷ نشان می دهد. بر اساس این اسناد دختر کوبین و کورتنی لاو، خوانندهء گروه Hole ماهیانه ۹۵ هزار و ۴۹۶ دلار از حقوق تالیف پدرش و ۶ هزار و ۷۸۴ دلار از سهام او دریافتی دارد.
سیلوا در پروسهء این پرونده تلاش کرد ثابت کند گیتار اکوستیک کوبین، که در اجرای آنپلاگد ام تی وی از آن استفاده کرده بود به او تعلق دارد.
بین پیش از این گفته بود علاقه ای به اینکه به مسائل دهه نود بپردازد ندارد. «من آن زمان نبودم و مسائل آن دوره به من ارتباطی ندارد. قطعا دهه نود بسیار تاثیرگذار بوده اما به هرحال دغدغه من نیست. وقتی ۲۴ سال هر روز این مسائل را به خوردت داده باشند دیگر به آن اهمیتی نمی دهی»
او دربارهء مُدِ گرانج گفت: «اینکه گرانج از کجا آمده و به کجا رسیده برای من جالب است. پدرم آنقدر فقیر بود که به گودویل می رفت تا جین پاره اهدا شده بگیرد. این یک مد طراحی شده نبود در واقع آنها چون پولی نداشتند مجبور بودند این کار را بکنند و چاره دیگری نداشند»
فرانسیس بین، تنها فرزند کوبین، مدل و هنرمند حوزه تجسمی است و به تازگی از همسرش آیزئی سیلوا جدا شده است.

 

منبع: nava.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.