یکشنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۷

حمید نعمت‌الله فیلم کنسرت-نمایش «سی» را می‌سازد

حمید نعمت‌الله فیلم کنسرت-نمایش «سی» را می‌سازد

حمید نعمت الله فیلمِ کنسرت-نمایش «سی» را که این روزها روی صحنه است، می سازد.
پروژه «سی» کاری از همایون شجریان و سهراب پورناظری و مدیریت تهمورس پورناظری پس از گذراندن ۳۰ شب اجرا در فضای باز کاخ سعدآباد امشب ۲۱ شهریور ماه به پایان می رسد و این در حالی است که شب گذشته ۲۰ شهریورماه سفیر ایران در انگلیس و سفیر انگلیس در ایران مهمان ویژه  این کنسرت- نمایش بودند. همچنین هم اکنون حمید نعمت الله کارگردان سینما مشغول ساخت فیلمی براساس این کنسرت- نمایش است.

حمید نعمت الله که پیش از این در فیلم هایی چون «آرایش غلیظ» و «رگ خواب» با همایون شجریان و سهراب پورناظری همکاری داشته است فیلمبرداری این پروژه را برای ساخت فیلمی از روی آن به همراه تیم خود در شب های پایانی اجرا آغاز کرده است و بعد از اتمام اجرای صحنه ای نیز، این کار را ادامه می دهد.

این کنسرت- نمایش با نویسندگی نغمه ثمینی و کارگردانی علی اصغر دشتی و بازی بهرام رادان، سحر دولتشاهی، مهدی پاکدل،   بانیپال شومون، حسین صوفیان، دلنیا آرام طی سی شب روی صحنه رفت و هر شب میزبان ۴ هزار مخاطب بود که بر این اساس جمعا ۱۲۰ هزار مخاطب از این کنسرت- نمایش دیدن کردند.

کنسرت- نمایش «سی» براساس سه داستان از داستان های شاهنامه همچون زال و رودابه، رستم و اسفندیار و رستم و سهراب از ۱۶ مردادماه در مجموعه فرهنگی- تاریخی سعدآباد توسط شرکت دل آواز و موسسه بارانا روی صحنه رفت.

منبع: mehrnews.com

بازدید کلی ۶۴ , بازدید امروز ۱

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.