سه شنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۷

ازدواج مجدد و جنجالی ستاره ها؛ از رامبد جوان تا بهاره رهنما

ازدواج مجدد و جنجالی ستاره ها؛ از رامبد جوان تا بهاره رهنما

ازدواج و طلاق هنرمندان همواره سوژه جذابی برای مخاطبان بوده است. سوژه داغ این هفته مربوط به جنجال های ازدواج مجدد هنرمندان است.

جدایی رامبد از سحر و وصال با نگار
رامبد جوان و سحر دولتشاهی از زوج های سینمایی بودند که به نظر خیلی از افراد به لحاظ روحیه و رفتار بسیار به هم شباهت داشتند، به همین دلیل کمتر کسی فکر می کرد که سرنوشت این دو منجر به جدایی شود. رامبد جوان تا مدت ها به این موضوع هیچ واکنشی نشان نداد تا در برنامه سال تحویل ۹۴ از نگار جواهریان به عنوان یکی از اعضای خانواده اش تشکر کرد.

ازدواج مجدد آزاده نامداری با یک آقازاده
آزاده نامداری، شخصی که به جرات پرحاشیه ترین چهره ایرانی است، ازدواج دومش سر و زیادی به پا کرد. ازدواج اول وی با فرزاد حسنی بود. در سال های ۸۵ تا ۹۰ فرزادحسنی تقریبا بی رقیب ترین مجری مرد و آزاده نامداری بی رقیب ترین مجری زن بود. وقتی خبر ازدواج این دو منتشر شد همه تصور کردند که در و تخته با هم جور شدند اما کمتر از آن چیزی که کسی فکرش را می کرد این دو نفر از هم جدا شدند. طلاقی که حاشیه هایش بسیار طولانی شد. در مهرماه سال ۹۴ نامداری از ازدواجش با سجاد عبادی فرزند رحیم عبادی، رئیس سازمان ملی جوانان در دوره اصلاحات خبر داد. جنجال های این ازدواج از همان ابتدا  با واکنش همسر سابق سجاد عبادی شروع شد و تا همین امروز و حاشیه های سفر وی به سوئیس ادامه دارد.

مورد عجیب بهاره رهنما!
خبر طلاق بهاره رهنما و پیمان قاسمخانی چندان رسانه ای نشد اما ازدواج مجدد بهاره رهنما و رفتارهای عجیب و غریب و تصاویر مراسم عروسی وی حسابی جنجال به پا کرد. رهنماهدف از انتشار عکس های عروسی اش را فرهنگ سازی برای زنانی دانست که وضعیت مشابه وی را دارند؛ در واقع به زعم خود می خواست امید به این افراد بدهد، هر چند که بیشتر شبیه نمایش تبلیغاتی برای معرفی برندهای مختلف بود.

ازدواج ناگهانی خانم مجری و آقای خواننده
مهر ماه سال گذشته شایعاتی مبنی بر جدایی صبا راد از مرتضی علی آبادی به وجود آمد که در همان ابتدا علی آبادی صریحا این موضوع را تایید کرد اما صبا راد چندان تمایلی به صحبت کردن درباره طلاقش نداشت. به تدریج که حضور وی در کنسرت های مانی رهنما پررنگ شد و عکس های متعددی از این دو نفر دیده می شد شایعات ازدواجشان را هر چه بیشتر قوت بخشید. سرانجام این دو نفر در پست های اینستاگرام خود این موضوع را اعلام کردند.

منبع: آخرین خبر

 

بازدید کلی ۲۵۵ , بازدید امروز ۱

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.