جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶

دنباله «سیکاریو» تابستان ۲۰۱۸ اکران می‌شود

دنباله «سیکاریو» تابستان ۲۰۱۸ اکران می‌شود

استودیوی «سونی» به تازگی از زمان بندی اکران بعضی از پرسروصداترین محصولات خود از جمله اولین دنباله تریلر اکشن «سیکاریو» رونمایی کرده است. طبق اعلام این استودیو، فیلم «سیکاریو: سولدادو» از ۲۹ ژوئن ۲۰۱۸ (هشتم تیر ۹۷) در سینماهای دنیا اکران می شود.

این تریلر جنایی که دنباله ای بر فیلم ۲۰۱۵ دنی ویلنوو محسوب می شود، با بازگشت بنیسیو دل تورو و جاش برولین در نقش دو مامور سازمان سیا و به کارگردانی استفانو سولیما مقابل دوربین رفته است. «سولدادو» در زبان اسپانیایی به معنای «سرباز» است.

به گزارش «هالیوود ریپورتر»، استودیوی سونی از به تعویق افتادن زمان اکران «باربی» و همچنین، حضور آن هاتاوی به عنوان ستاره اصلی این فیلم خبر داده است. پیش از این، قرار بود فیلم «باربی» در تاریخی که برای اکران «سیکاریو ۲» اعلام شده، به نمایش درآید اما ظاهرا با چند هفته تاخیر، از ۸ اوت ۲۰۱۸ (چهارشنبه ۱۷ خرداد ۹۷) روانه پرده سینماها خواهد شد.

فیلم مستقل «مرد عنکبوتی» با عنوان «نقره ای و سیاه» (Silver & Black) هم برای اکران در تاریخ ۸ فوریه ۲۰۱۹ (۲۰ بهمن ۹۷) آماده می شود. این فیلم ابرقهرمانی به کارگردانی جینا پرینس بای دوود با تمرکز بر دو شخصیت زن کتاب های مصور مارول شامل «سمور نقره ای» و «گربه سیاه» تهیه و تولید خواهد شد.

 

منبع: icinema.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.