پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶

اظهارات آرش ظلی پور پس از حاشیه‌های حضور میناوند

اظهارات آرش ظلی پور پس از حاشیه‌های حضور میناوند

آرش ظلی پورTمجری برنامه «من و شما»، درباره حاشیه های روز جمعه این برنامه که به حضور مهرداد میناوند اختصاص داشت، اظهار کرد: قطعا به دنبال این هستیم در برنامه بعد ویژه برنامه ای را به پاس احترام و حرمت تیم استقلال داشته باشیم.

این مجری تلویزیون با ابراز تاسف از حاشیه های پیش آمده در برنامه زنده من و شما، اظهار کرد: استقلالی ها تا روز جمعه منتظر باشند برنامه را به نقطه ای می رسانیم که احترامشان محفوظ بماند.

او گفت: در برنامه جمعه آینده «من و شما» درصدد هستیم برنامه ای را با حضور اهالی استقلال تدارک بینیم و به دنبال این هستیم اتفاقی بیفتد که احترام و حرمت استقلالی ها و هوادارانشان حفظ شود.

برنامه «من و شما» روزهای جمعه از شبکه شما با اجرای آرش ظلی پور به روی آنتن می رود. این برنامه در قسمت گذشته با دعوت از مهرداد میناوند حاشیه هایی را به همراه داشت که موجب دلخوری اهالی تیم استقلال شده است.

در بخشی از این برنامه مجری، آرش ظلی پور از مهرداد میناوند می خواهد تا نظرش را درباره تصاویر افرادی که در مانیتور می بیند بگوید. نظرات میناوند درباره برخی چهره ها و به کار بردن برخی تعابیر درباره بازیکنان تیم استقلال، این روزها با انتقادهای گسترده ای همراه بوده است.

منبع: isna.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.