چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶

جشن تولد ۶۰ سالگی مهرانه مهین ترابی با حضور هنرمندان

جشن تولد ۶۰ سالگی مهرانه مهین ترابی با حضور هنرمندان

بیست و پنجمین تولد ماه به مناسبت سالروز تولد مهرانه مهین ترابی، بازیگر سینما و تلویزیون، جمعه ۲۰ مردادماه با حضور جمعی از هنرمندان در موزه هنرهای دینی برگزار شد.
الهام پاوه نژاد – بازیگر تلویزیون – در ادامه این مراسم اظهار کرد: مهرانه مهین ترابی حق بزرگی گردن من دارند. امروز جای خیلی ها اینجا خالی است. تمام دوستانی که در مجموعه همسران و خانه سبز که با بانو مهین ترابی خاطره ساختند.
او در ادامه با تعریف خاطره ای از دوران فیلمبرداری یکی از سریال ها افزود: مهرانه مهین ترابی علاوه بر تمام ویژگی های حرفه ای که من با ایشان کار کردم یک ویژگی جالب داشتن و آن این بود که راحت می خوابیدند. شما حق خواهر بزرگتر گردن من دارید و همیشه در قلب من جای ویژه ای دارید.
اکرم محمدی – بازیگر سینما و تلویزیون – نیز در ادامه این مراسم گفت: واقعاً شایسته است که برای مهرانه واژه بانو را به کار ببرم. مهرانه عزیز را مثل خواهر دوستش دارم. گاهی اوقات آدم ها در ارتباطات همدیگر را کم می بینند ولی ارتباط به قدری قوی است که من ایشان را مثل روز اول دوستش دارم و امیدوارم همیشه باشد و از کارهایش لذت ببریم.
همچنین، مرضیه برومند – نویسنده و کارگردان تئاتر – با بیان اینکه “من دوبار با خانم مهین ترابی کار کردم”، گفت: تنها کسی که در این جامعه ایران از نظر فیزیک صدا و بازی در سریال همه بچه های من مناسب بود ایشان بودند و اگر این فیلم را بازی نمی کردند این فیلم به خوبی ساخته نمی شد.
برومند با بیان اینکه “خوشحالم در محفلی هستم که همه درس خوانده هستند”، گفت: متاسفانه الان دو سوم کسانی که مشغول به کار هستند اطلاعاتی ندارند ولی مهرانه کسی است که بسیار با تکنیک و باهوش است و من دوست دارم که مهرانه کار کند. امیدوارم سریال های بهتری ساخته شود و قدر این دوستان دانسته شود.
مرضیه برومند در پایان سخنانش هدیه خود را به مهرانه مهین ترابی تقدیم کرد.
در ادامه، هوشنگ مرادی کرمانی – قصه گو و قصه پرداز – با بیان اینکه تولد یک هنرمند زمانی شروع می شود که کار هنری اش در معرض دید قرار بگیرد، افزود: شما کاریزما دارید و روی پرده می درخشید.
بهروز بقایی – نویسنده، کارگردان و بازیگر تلویزیون – نیز با عرض تبریک با مهین ترابی گفت: فقط می گویم خیلی دوستت داریم.
او به درخواست مهمانان حاضر، ترانه ای خواند.
پرستو گلستانی – بازیگر سینما و تلویزیون – نیز اظهار کرد: خوشحالم که در این جمع هستم و تولدت را تبریک می گویم.
او با اشاره به خاطره ای از سال ۱۳۶۸ گفت: در تئاتر بلبل سرگشته نقش ماه گل را بازی می کردم و مهرانه نقش زن بابای من را داشت که مهرانه هر شب در این نمایش من را کتک می زد اما در پایان اجرا و پشت صحنه از من عذرخواهی می کرد.
بهزاد فرهانی، سیامک اطلسی، اکبر عالمی و حسین محجوبی از دیگر مهمانان حاضر در این مراسم بودند.

منبع: isna.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.