سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶

گرفتار‌شدن بازیگر هالیوود در کوهستانی برفی

گرفتار‌شدن بازیگر هالیوود در کوهستانی برفی

“کیت بلانشت” به زودی با فیلم سینمایی “کوهستانی میان ما” به چرخه اکران سینمای هالیوود باز می گردد.
فیلم سینمایی “کوهستانی میان ما” به کارگردانی “هانی ابو اسد” از ۶ اکتبر سال ۲۰۱۷ میلادی اکران بین المللی خود را در سینماهای هالیوود آغاز خواهد کرد.
ادریس البا که این روزها فیلم سینمایی “برج تاریک” را بر پرده سینماهای هالیوود دارد، در این فیلم نقش مقابل بلانشت را ایفا می کند.
داستان فیلم در مورد حادثه هواپیمایی است که در جریان پرواز دچار نقص فنی شده و در کوهستانی برفی سقوط می کند. دو تن از مسافران این پرواز جان سالم به در برده و برای نجات جان خود مسیر کوهستان را برای رسیده به شهر طی می کنند.
درموت مولنوری، بائو بریج، لوسیا والترز، مارسی هاوس و اندرو جوزف از جمله سایر بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.
ادریس البا در حال حاضر فیلم “برج تاریک” را در باکس آفیس دارد. فیلم سینمایی “برج تاریک” به کارگردانی “نیکولای آرسل” و با بازی “متیو مک کانوهی” توانست افتتاحیه ای ۱۹ میلیون دلاری را تجربه کند تا در مقایسه با فیلم تازه اکران شده “بچه دزدی” آمار بهتری را ثبت کند.
این اثر فیلمی در سبک وسترن، وحشت، علمی تخیلی، فانتزی و ترسناک است که نوشتن فیلمنامه آن را نیکولای آرسل براساس رمانی با همین نام نوشته استوین کینگ انجام داده است.
جیک چمبرز (تام تیلور) یک جوان یازده ساله ماجراجو و جستجوگر است. در حین این جستجوها او سرنخی را از یکی دیگر از ابعاد جهان به نام (میدورلد) کشف می کند. پس از کشف این راز او وارد سفری به این بعد می شود.
جایی که با شوالیه تنهای مرزنشینی به نام رولاند دسچین (ادریس البا) برخورد می کند. شوالیه در پی رسیدن به برج تاریک است. جاییکه در آخر دنیا واقع شده است.
او می خواهد در فضازمان سفر کند و میدورلد را از انقراض نجات دهد؛ ولی او در این مسیر با هیولاهای مختلف و ساحر شروری به نام والتر پدیک (متیو مک کانهی) برخورد می کند و تا پایان این مسیر با مشکلات زیادی مواجه است.
ادریس البا، متیو مک کانهی، کاترین وینیک، جکی ارل هیلی، فران کرانتس، ابی لی کرشاو، کیم کلودیا و ژوزه زونیگا از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

 

منبع: mizanonline.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.