چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶

سلنا گومز و ال فنینگ بازیگران فیلم جدید وودی آلن

سلنا گومز و ال فنینگ بازیگران فیلم جدید وودی آلن

بعد از مایلی سایرس و جاستین تیمبرلیک ستاره های جوان پاپ موسیقی امریکا، حالا نوبت به سلنا گومز رسیده تا در جدیدترین پروژه سینمایی وودی آلن مقابل دوربین برود. فیلمساز خستگی ناپذیر هالیوود که پاییز امسال با درام کمدی «واندر ویل» جدیدترین ساخته خود در اختتامیه جشنواره فیلم نیویورک حاضر خواهد شد، این روزها در تدارک ساخت فیلمی جدید است که هنوز عنوان آن مشخص نشده است.

بعد از دو فیلم «کافه سوسایتی» و «واندر ویل» و همچنین مینی سریال «بحران در شش صحنه»، این چهارمین همکاری پیاپی فیلمساز ۸۱ ساله و استودیوی «آمازون» به شمار می رود.

به گزارش «ددلاین»،  تیموتی شلمی بازیگر نوجوان درام علمی-تخیلی «بین ستاره ای» و سریال «میهن» و همچنین ال فنینگ ستاره فیلم «شیطان نئونی» نیز برای ایفای نقش در فیلم بعدی آلن دعوت شده اند.

شلمی ۲۱ ساله به خاطر اجرای درخشانش در فیلم «مرا به نام خودت صدا کن» که از پاییز امسال در سینماها اکران می شود، از همین حالا به عنوان یکی از بخت های رشته بازیگری در رقابت اسکار ۲۰۱۸ به شمار می رود. فنینگ هم به تازگی با ایفای نقش در بازسازی «فریب خورده» (به کارگردانی سوفیا کاپولا) و بازی در کنار نیکول کیدمن، مورد توجه رسانه ها و منتقدان قرار گرفت.

از آن جایی که پروژه های آلن معمولا در سکوت خبری تهیه و تولید می شود و کم ترین اطلاعاتی – حتی درباره خط اصلی داستان – در اختیار رسانه ها قرار نمی گیرد، مشخص نیست این سه ستاره بیست و چند ساله قرار است نقش چه جور شخصیت هایی را ایفا کنند.

 

منبع: icinema.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.