پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶

آزاده نامداری به ایران بازنگشته است!

آزاده نامداری به ایران بازنگشته است!

در حالی که از شب گذشته شایعه هایی در مورد بازداشت آزاده نامداری در برخی از شبکه های اجتماعی منتشر شد، مدیر کل زندان های تهران اعلام کرد که این مجری وارد هیچ زندانی در این استان نشده است. اما با گذشت چند ساعت از انتشار این اخبار، یکی از سایت های خبری بر اساس شنیده هایش از یک منبع موثق اعلام کرده که آزاده نامداری به ایران بازنگشته که بخواهد دستگیر شود. این درحالی است که یکی از مسئولان حراست فرودگاه امام خمینی هم از بازداشت آزاده نامداری ابراز بی اطلاعی کرد.

صبح امروز برخی از رسانه ها اعلام کردند که آزاده نامداری روز گذشته پس از ورود به فرودگاه امام خمینی دستگیر شده است. این خبر درحالی منتشر شد که ساعت یک بامداد امروز، این مجری تلویزیونی، تصویری از دخترش را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد، تا شاید جلوی انتشار گسترده این شایعه ها را بگیرد.

با گذشت چند ساعت از انتشار خبر دستگیری نامداری، برخی از مسئولین مربوطه واکنش های مختلفی را در مورد این موضوع نشان دادند و حتی یک مقام مسئول در حراست فرودگاه امام خمینی در گفت وگو با خبرنگار آی سینما از بازداشت این مجری تلویزیون ابراز بی اطلاعی کرد.

اما سایت رکنا به تازگی خبر داده  که آزاده نامداری هنوز به ایران بازنگشته و خبر دستگیری اش صحت ندارد.

این در حالی است که غلامحسین اسماعیلی رئیس دادگستری استان تهران در حاشیه مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی تهران بزرگ در جمع خبرنگاران اظهار داشت: «من هم مثل شما از صبح در این مراسم حضور داشتم و اطلاعی از دستگیری مجری معروف صدا و سیما در بدو ورود به ایران ندارم.»

 

منبع: icinema.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.