دوشنبه ۰۳ مهر ۱۳۹۶

نامزدی امی «این ما هستیم» پس گرفته شد!

نامزدی امی «این ما هستیم» پس گرفته شد!

به خاطر اتفاقی غیرمنتظره، سریال نت فلیکس ممکن است یک شانس بیشتر برای دریافت جایزه امی داشته باشد.

سریال درام «خانه پوشالی» محصول نت فلیکس توانسته به طوری غیرمنتظره یک نامزدی دیگر برای دریافت جایزه امی در سال ۲۰۱۷ را کسب کند و به این ترتیب هفتمین نامزدی اش در جوایز امسال را به ثبت برساند.

روز جمعه، در حالیکه بیش از سه هفته از زمانی می گذرد که آکادمی هنرها و علوم تلویزیونی نامزدهای رسمی سالانه خود برای دریافت جایزه امی را معرفی کرد، آکادمی تلویزیون نامزدی خود برای سریال «این ما هستیم» در بخش بهترین لباس مدرن برای یک سریال، سریال لیمیتد یا فیلم را بازپس گرفت چون بیشتر داستان اپیزودی که سریال به خاطر آن نامزد شده بود، در بازه زمانی مورد نظر به وقوع نمی پیوست.

این مسئله باعث شد یک جایگاه جدید در این بخش کنار سریال های «دروغ های کوچک بزرگ» محصول اچ بی او، «امپایر» محصول فاکس، «گریس و فرنکی» محصول نت فلیکس و «شفاف» آمازون باز شود.

در بیانیه ای که بعد از ظهر روز جمعه منتشر شد، یکی از نمایندگان آکادمی تلویزیون گفت: «حسابداران آکادمی سریالی که در رتبه ششم قرار داشته و به این ترتیب در حال حاضر تبدیل به پنجمین نامزد خواهد شد را مشخص می کنند و وقتی که پلتفرم بازبینی نهایی آکادمی در روز دوشنبه باز می شود، این نامزد نهایی آشکار خواهد شد.»

با استناد به منابع آگاه، «خانه پوشالی» قرار است وارد آن جایگاه بشود و به خاطر نهمین اپیزود از جدیدترین فصلش که با عنوان «بخش ۶۱» منتشر شد و روز سی ام ماه مه توسط نت فلیکس به نمایش درآمد، هفتمین نامزدی اش در جوایز امسال را کسب کند. جوهانا آرگان، کمال هریس، جسیکا ونگر و استفانی برنستین به طور مشترک برای کارشان در این اپیزود نامزد خواهند شد.

«خانه پوشالی» سریال سیاسی درام آمریکایی و محصول سرویس پخش نت فلیکس است که توسط بو ویلیمون تهیه شده اقتباسی از مینی سریال شبکه بی بی سی با همین نام است و بر اساس رمان  مایکل دابز ساخته شده است. شخصیت های مرکزی اصلی سریال، زوج فرانک آندروود (کوین اسپیسی) و کلِر آندروود (رابین رایت) هستند.

با توجه به اینکه بیش از ۴۰۰ سریال تلویزیونی وجود داشت که باید از میان آن ها انتخاب می شد و در هر بخش هم تنها چند جا وجود داشت، بیش از ۲۱ هزار عضو رای دهنده آکادمی تلویزیون انتخابی غیر از این نداشتند تا تعدادی از رقبای قدرتمند را از لیست نامزدهای دریافت جوایز امی سال ۲۰۱۷ کنار بگذارند.

در معرفی نامزدهای امی بیشترین نامزدی ها به دو برنامه شوی شبانه شبکه ان بی سی با عنوان «برنامه شبانه زنده شنبه شب» یا «ساتردی نایت لایو» و نیز سریال «وست ورلد»از شبکه اچ بی او رسید و هر یک از این دو برنامه ۲۲ نامزدی کسب کردند.

منبع: بانی فیلم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.