پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶

نقش کریس رونالدو در جدایی خامس از همسرش چه بود؟

نقش کریس رونالدو در جدایی خامس از همسرش چه بود؟

تنها چند روز بعد از انتشار خبر رسمی جدایی خامس رودریگس و همسرش دانیلا اوسپینا، رسانه های کلمبیایی همچنان به این موضوع جنجالی می پردازند. برخی از رسانه های ورزشی این کشور در گزارش های خود یادآوری کرده اند که هلگا لوکاتی، یک مدل روس و آشنایی او با خامس، دلیل اصلی جدایی این زوج جوان بوده است.

حالا اخبار حاشیه ای بیشتری در این رابطه منتشر شده است و در برخی از این گزارش ها به این نکته اشاره شده که کریستیانو رونالدوی پرتغالی، هلگا لوکاتی، مدل بدنسازی روس را به کریس معرفی کرده و بدین ترتیب می توان کریس را مسبب جدایی خامس و همسرش دانست.

این روزها، خامس روزهای خوبی را پشت  سر می گذارد. بعد از جدایی او از رئال مادرید و انتقال قرضی  اش به بایرن مونیخ، او حالا کارش را با باواریایی ها و زیر نظر کارلو آنچلوتی آغاز کرده است. در همین روزهای ابتدایی حضور او در آلمان، بانوی جدیدی هم وارد زندگی  اش شده است ؛ هلگا لوکاتی ۲۳ ساله.

گویا کریستیانو رونالدو در یک مهمانی، هلگا را به خامس معرفی کرده است.

البته هنوز تأیید نشده که هلگا دلیل اصلی جدایی خامس و همسرش دانیلا بوده و در بیانیه منتشره در رابطه با تأیید خبر جدایی این زوج جوان، تنها یادآوری شده که این طلاق با توافق طرفین انجام گرفته و اولویت خامس و دانیلا، سلامت روحی سالومه، دخترشان خواهد بود.

اما شایعات حکایت از آن دارد که خامس رودریگس، بعد از جدایی از همسرش که یک والیبالیست معروف و یک مدل سرشناس کلمبیایی نیز هست، حالا جای او را به یک بانوی روس، هموطن ایرینا شایک، نامزد سابق کریستیانو رونالدو داده. هلگای ۲۳ ساله مدل بدنسازی نیز هست و طبق گزارش رسانه های کلمبیایی، خامس ۲۶ساله، حدوداً دو سال پیش و زمانی که بحران ها در زندگی مشترکش با دانیلا آغاز شده بود، با هلگا آشنا شده بود.

لازم به ذکر است که در سال ۲۰۱۶، یک وب سایت خبری، از رفت و آمدهای خامس با این مدل روس خبر داده بود.

 

منبع: tourismonline.co

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.