سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶

بشنوید: واکنش رامبد جوان به فایل صوتی لو رفته اش در مجلسی خصوصی

رامبد جوان به انتشار فایل صوتی جنجالی وی از یک جمع خصوصی واکنش نشان داد.

پس از حاشیه هایی که بین خانم بهناز جعفری و یک خبرنگار در حاشیه نشست خبری سریال ” زیر پای مادر ” به وجود آمد ، صوتی از رامبد جوان در حمایت از بهناز جعفری در فضای مجازی  منتشر شده که در آن از الفاظی نسبتا توهین آمیز نسبت به خبرنگاران استفاده شده بود. پس از انتشار فایل صوتی اول ، رامبد جوان با انتشار فایل صوتی دیگری نسبت به انتشار فایل اول واکنش نشان داد و منتشر شدن آن را بدون اجازه خواند. و توضیحاتی را در مورد آن فایل صوتی جنجالی  ارائه کرد. پنجشنبه ۲۵ خرداد رامبد جوان با انتشار فایلی صوتی در تلگرام به دفاع از عملکرد بهناز جعفری پرداخته بود. رامبد جوان در این فایل صوتی می گوید:

«همان قدر که تعداد قابل توجهی از بازیگران ما بی سوادند، تعداد قابل توجهی از خبرنگارهای ما هم بی سوادند… این معنی اش دفاع از خانم جعفری نیست… این لحن را نمی فهمم که «خبرنگاران با زبان روزه آن جا نشسته بودند»… یک لحن آه و ناله ای ناخوشایند در مطلب هست… دارم می خوانم که به ایشان گفته اند اگر بچه های رسانه نبودند شما الان بهناز جعفری نبودید… بله ممکن بود یهو مثلا صفر کشکولی از آب درآید خانم جعفری.

واقعیتش این است که من هم به عنوان کسی که در ارتباط با شما و همکاران تان قرار می گیرم، گاهی اصلا بدم نمی آد چیزهای درشت ناخوشایندی ارائه دهم که باعث سوزش بعضی از جاهای حساس آن عزیزان شود… خیلی خوب هم می توانم از پس این کار بربیایم… ولی نمی کنم این کار را…اگر کسی این کار را می کند به او نپریم… با او بدرفتاری نکنیم.

خانم جعفری جایگاه خودش را دارد. اگر بدخلقی کرده دسته جمعی ننشینیم جلویش دندان تیز نشان دهیم یا اگر او دندان نشان می دهد ما هم این کار را در جوابش بکنیم… ایشان خیلی سال است که دارد کار می کند… آدم درست و زحمت کشیده ای است… نمی دانم از کجا حالش بد است… سوال ها می تواند حالش را بد کرده باشد… بیماری ام اس شان می تواند خیلی شکننده شان بکند… الان این لحن و موضع گیری ها می تواند میزان آسیب پذیری ایشان را بالا ببرد… خواهش می کنم ای عزیزان مهربان تر رفتار کنید… اگر کسی تندی می کند انقدر سریع واکنش نشان ندهید… و ببخشید از این واژه استفاده می کنم چون احساس صمیمیت می کنم با شما… این لحن ننه من غریبم بازی می تواند ناخوشایند و موذیانه باشد.»

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.