سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶

سلبریتی‌ها قبل از خواب چه کارهایی انجام می دهند؟

 

روز قبل مطلبی منتشر کردیم که درباره عادات سلبریتی ها در صبح و پس از بیدار شدن صحبت کرده بودیم، در این مطلب به عادات برخی از سلبریتی ها قبل از خواب شب می پردازیم. شاید هرکدام از این عوامل در موفقیت آنها اثر داشته باشد، شما هم می توانید امتحان کنید:

بیل گیتس یک ساعت پیش از خواب مطالعه می کند

بنیانگذار مایکروسافت عادت دارد پیش از خواب، دست کم یک ساعت کتاب مطالعه می کند. وی در مصاحبه هایش بیان داشته که مهم نیست چه ساعتی از شب باشد، او همیشه پیش از خوابیدن، یک ساعت مطالعه خود را انجام می دهد.

اوپرا وینفری، مدیتیشن می کند

این تهیه کننده، مجری و هنرپیشه مشهور و موفق نیز بیان داشته هر شب پیش از خواب مدیتیشن می کند.

مایکل فلپس

فلپس، شناگر موفق آمریکایی بیان داشته هنگام تمرینات ورزشی خود در اتاقی می خوابد که فضایی همانند ارتفاعات کوهستانی را داشته باشد. در چنین شرایطی، اکسیژن کاهش می یابد و بدن مجبور است بیشتر تلاش کند تا اکسیژن لازم برای فعالیت ها را تامین کند.

گوئینت پالترو، ماساژ می گیرد

پالترو، هنرپیشه آمریکایی و بنیانگذار وب سایت Goop که در زمینه سبک زندگی فعالیت می کند، بیان داشته که همان طور که به ورزش و داشتن تغذیه سالم اهمیت می دهد، داشتن خواب خوب هم برایش بسیار مهم است. بر این اساس، از ساعت ۸ شب تا ۸ صبح فردا روزه می گیرد و برای کاهش استرس و فشارهای روحی نیز پاها و سر خود را ماساژ می دهد.

باراک اوباما با دخترانش برنامه تلویزیونی تماشا می کند

رئیس جمهوری سابق امریکا، باراک اوباما در زمانی که در کاخ سفید بوده برنامه منظمی برای خواب خود نداشته است. اما به طور معمول، شب ها پیش از خواب با خانواده به تماشای برنامه The Daily Showمی پرداخته یا کتاب مطالعه می کرده است.

ماریا کری از دستگاه های بخور استفاده می کند

ماریا کری بیان داشته که برای استراحت کامل باید ۱۵ ساعت بخوابد. برای این منظور، تمام فضای اطراف تخت خواب خود را از انواع دستگاه های مرطوب کننده و بخورهای گرم و سرد پر کرده که هوای اتاق را مرطوب کنند. این دستگاه ها برای نرم شدن گلو بسیار خوب هستند و به گفته این خواننده مشهور و موفق، خوابیدن در چنین اتاقی مثل خواب در اتاق بخار است

امینِم همه پرده ها را می کشد

بر اساس گزارش مجله سان، امینمِ خواننده نیز پیش از خواب، همه پرده ها را کشیده، صفحه های فلزی جلوی پنجره ها می گذارد تا جلوی ورود هر نور یا صدایی را بگیرد. به این ترتیب می تواند یک خواب درست و کامل داشته باشد. همچنین گفته شده در مواقعی که به کشورهای دوردست سفر می کند، انجام این کارها برایش الزامی می شوند زیرا در چنین مواقعی، ساعت بدنش به هم می ریزد و ممکن نتواند خواب راحتی داشته باشد.

 

منبع: rooziato.com

بیل گیتس امینم گوئینت پالترو ماریا کری مایکل فلپس اوباما اوپرا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.