شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶

بیماری روحی بازیگر فیلم معروف «درخشش»

بیماری روحی بازیگر فیلم معروف «درخشش»

«شلی دووال» بازیگر زن فیلم معروف «درخشش» به بیماری روحی و روانی مبتلا شده است.
«ای تی آنلاین» نوشت: با گذشت بیش از یک دهه از زمان درخشش «شلی دووال»، این هنرپیشه با «دکتر فیل» مصاحبه ای انجام داد و پرده از بیماری روحی خود برداشت.
او بازیگر نقش «وندی تورنس» در فیلم «درخشش» بود که از معروف ترین کارهای «استنلی کوبریک» محسوب می شود و «جک نیکلسون» معروفترین بازی اش را در آن نشان داده است. «دووال» در گفت وگو با «دکتر فیل» گفت:اگر من بگویم سالم هستم،آن ها شب می آیند سراغم و اذیتم می کنند.
«دووال» که حالا ۶۷ سال دارد، در صحبت هایش درباره هویت آن موجودات صحبتی نکرده است. او آخرین بار سال ۲۰۰۲ در فیلم «مانا از بهشت» بازی کرد و به گفته خودش، از آن زمان تاکنون “زیادی تنها” بوده است.
این بازیگر که از افسردگی رنج می برد، نامزدی دو جایزه «امی» را در کارنامه اش دارد. جثه او نسبت به فیلم «درخشش» بسیار تغییر کرده و او در این مصاحبه مدعی شده یک نفر شبانه ظاهرش را عوض کرده است.
او در برنامه «دکتر فیل» گفت: من دختر زیبایی بودم. خوشگل بودم.
«دکتر فیل» به او اطمینان داد که هنوز هم زیباست.
«دووال» چهار دهه فعالیت هنری داشت. او در این برنامه به علاقه زیاد خود به «رابین ویلیامز» هنرپیشه سرشناسی که چند سال پیش دست به خودکشی زد و با او در فیلم «ملوان زبل» (۱۹۸۰) همبازی شد، اشاره کرد: من دوران خوشی را در «ملوان زبل» داشتم. عاشق «رابین» بودم. همبازی شدن با او لحظات خوشی بود. او از هیچ چیز، جوک درمی آورد.
اما وقتی «دکتر فیل» به مرگ «ویلیامز» اشاره کرد،«دووال» گفت:من فکر نمی کنم او مرده باشد.به نظر من او فقط شکلش تغییر کرده است.او در بعضی قالب ها خوب به نظر می رسد، اما در بعضی ها، نه.
هنرپیشه فیلم «درخشش» در ادامه حرف هایش اصرار داشت که «رابین ویلیامز» را ملاقات می کند.
«دکتر فیل» در پایان برنامه ابراز خوشحالی کرد که «دووال» با پس زدن روش های دارویی، به روش های درمانی دیگری روی آورده و در پی بهبود وضعیت خود است.

منبع: ایسنا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.