شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶

جواب تند نرگس آبیار به حاتمی کیا و مریلا زارعی

جواب تند نرگس آبیار به حاتمی کیا و مریلا زارعی

نرگس آبیار که هم اکنون فیلم جدیدش «نفس» بر پرده سینماهای کشور است و با استقبال تماشاگران مواجه شده است  ادعاهای جالبی را درباره تولید فیلم اخیرش با بودجه یک فیلم آپارتمانی بیان کرده است.آبیار در این گفت وگو به طعنه های ابراهیم حاتمی کیا و مریلا زارعی ؛ هم پاسخ داده است .

حاتمی کیا به تازگی در  اظهارات آبیار در گفت وگو با فریدون جیرانی درباره این که گفته بود: «من فیلم ساز ارزشی نیستم»، انتقاد کرد . مریلا زارعی هم در اظهارنظری دلیل اصلی موفقیت فیلم «شیار۱۴۳» را حضور خود دانست.

وی در پاسخ به انتقاد حاتمی کیا اظهار کرد: اصل موضوع به این برمی گشت که در یک رسانه، خبری منتشر شدکه علاوه بر این که مطالبش صحت نداشت، به شکلی کنایه آمیز از واژه « ارزشی »استفاده شده بود یعنی به شکلی که انگار من گفته ام فیلم نامه ای را برای ساخت داشته ام اما هیچ نهادی برای کار جلو نیامد. درحالی که اصلاً من چنین قصدی نداشتم. همین اتفاق باعث شد احساس کنم تعریف درستی از این واژه وجود ندارد و نمی شود خبرهایی منتشر شود و مدام از من به عنوان کسی که منتظر است هزینه  ساخت فیلمش را نهادهای خاصی بدهند یاد شود. باید بگویم فکر کردم اگر قراراست از این واژه استفاده کلیشه ای شود، بهتر است درباره  من نباشد. بهتر است آدمی ارزشی باشیم تا فقط یک عنوان را همراه داشته باشیم.

وی در خصوص اظهارنظر اخیر مریلا زارعی گفت: فکر می کنم کارنامه  هر کس نشان می دهد چه کرده است. من پس از «شیار۱۴۳»، «نفس» را ساختم و فکر می کنم برای همه مشخص باشد که کارگردان ممکن است درساخت یک فیلم و بازیگر چه نقشی داشته باشد. به هرحال زمان خیلی چیزها را روشن کرده و می کند.

منبع: ایسنا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.