دوشنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۶

مجری مراسم گلدن گلوب ۲۰۱۷ را بشناسید

مجری مراسم گلدن گلوب ۲۰۱۷ را بشناسید

گلدن گلوب یکی از برترین مراسم های سالانه در جهان است که عده بسیاری را دور هم جمع می کند و همچنین مردم زیادی این مراسم را دنبال می کنند و جوایز ان نیز معتبر است. جیمی فالون کمدین شبکه ان بی سی در برنامه «تونایت شو» مجری مراسم سالانه انجمن مطبوعات خارجی هالیوود شد که ۸ ژانویه ۲۰۱۷ برگزار می شود.
رابرت گرینبلت رییس ان بی سی دیشب با اعلام این خبر در انجمن منتقدان تلویزیونی از فالون به عنوان فردی شوخ و یک کمدین درخشان یاد کرد و افزود او کمدی را از سطح حس شوخی فراتر برده و همین است که گلدن گلوب را به عنوان یکی از پیشتازترین رویدادهای رسانه ای سال بدل کرده است.

فالون نیز در توییتی نوشت: واقعا در جستجوی فرصتی بودم که با مطبوعات خارجی هالیوود سرکنم؛ پیش از آن که دونالد ترامپ همه را تبعید کند…

گلدن گلوب اسامی نامزدهای خود را ۱۲ دسامبر اعلام می کند. هر سال گلدن گلوب آغازگر روندی است که به دنبال آن رقابت های سینمایی کلید می خورد و برترین های سال در برنامه های سینمایی مختلف انتخاب می شوند.  
جیمی فالون ۴۲ ساله مجری تلویزیون، کمدین، بازیگر، آهنگساز و تهیه کننده آمریکایی است.

در حال حاضر وی مجری برنامه «امشب با اجرای جیمی فالون» است. وی پیش تر «آخر شب با جیمی فالون» را از سال ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۴ اجرا کرده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.