سه شنبه ۰۴ مهر ۱۳۹۶

دستگیری ۱۶ نفر به اتهام سرقت از کیم کارداشیان

دستگیری ۱۶ نفر به اتهام سرقت از کیم کارداشیان

خبرگزاری فرانسه به نقل از پلیس این کشور اعلام کرد ۱۶ نفر را در حملات جداگانه به اتهام سرقت از کیم کارداشیان، ستاره معروف آمریکایی بازداشت کرد.

پلیس در حملاتی جداگانه در منطقه پاریس و جنوب فرانسه و پس از کشف دی ان ای و جواهرآلات مرتبط با کارداشیان توانست این افراد را بازداشت کند. کیم کارداشیان در ماه اکتبر سال گذشته مورد حمله سارقان قرار گرفت و ارزش لوازم لوکس و جواهرآلات سرقت شده از وی، حدود ۹ میلیون یورو برآورد می شود.

به گفته پلیس، یکی از نمونه های دی ان ای بررسی شده، با دی ان ای فردی دارای سابقه جنایی و غارت تطابق دارد. در این حملات، مقادیری پول و چندین سند نیز ضبط شد.

در اکتبر سال گذشته، گروهی از مردان مسلح و نقاب دار به محل اقامت کارداشیان ۳۶ ساله و همراهانش در یکی از مناطق لوکس پاریس، همزمان با «هفته مد» حمله کردند. آن ها پس از بستن دستان کارداشیان و حبس وی در حمام، جواهرآلات اش را به سرقت بردند. گفته می شود سارقان با دوچرخه محل سرقت را ترک کردند.

کیم کارداشیان از شبکه های اجتماعی برای ترویج شهرت خود استفاده کرده است. او در توییتر حدود ۵۰ میلیون دنبال کننده و در اینستاگرام ۹۰ میلیون دنبال کننده دارد.

منبع: ۲۴ آنلاین

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.