دوشنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۶

چهره‌های مشهور دنیا با لباس‌های مسخره

بسیاری ها هستند که برای متفاوت بودن دست به کارهای عجیبی می زنند، حتی اگر در مطبوعات به سُخره گرفته شوند. و در میان ستارگان دنیای سینما و موسیقی این افراد خیلی بیشتر به چشم می خورند.

بعضی ها هم هستند که از خاص بودن به طرو کلی لذت می برند! مانند لیدی گاکا، خواننده و مدل آمریکایی که هربار متفاوت تر و عجیب تر از قبل ظاهر شده است. در این لیست هم دو تصویر از لباس های او را می بینید! شاید بعضی از افراد لیست را نشناسید، اما آن ها افراد شناخته شده ای در حوزه تخصصی خودشان هستند که لباس نامناسبی را برای حضور در برنامه های رسمی انتخاب کرده اند. البته نباید از این نکته بگذریم که ایرانی ها هم چنین تجربه هایی دارند و نشان داده اند که در مراسم مختلف خوب می توانند لباسی که برای آن برنامه مناسب نیست را انتخاب کنند.

وین دیزل 

4-vin

نام اصلی اش مارک سینکلر وینسنت است و از معروف ترین فیلم هایی که بازی کرده، مجموعه فیلم های سریع و خشمگین است. از وین دیزل با توجه به تیپ ظاهری و هیکلی که دارد، انتظار می رود با لباس های مردانه تری در مراسم حاضر شود که به نظر می رسد خودش این طور فکر نمی کند و یک بار با دامن چرم مشکی حضور پیدا کرده است.

لیدی گاگا 

4-lady

نام کامل این هنرمند استفانی جوآن انجلینا جرمنوتا است و به عنوان خواننده، ترانه سرا، آهنکساز و بازیگر امریکایی فعالیت می کند. لیدی گاگا به جز اینکه سبک کاری متفاوتی دارد و بارها به دلیل فعالیت های هنری اش مورد توجه قرار گرفته است، اما او از آن دسته از افرادی است که لباس هایش هم همیشه مورد توجه بوده و متفاوت پوشیدن هایش را در همه جمع ها می توان دید.

تیلدا سوئینتون 

4-tilda
کاترین ماتیلدا «تیلدا» سوئینتن بازیگر و مدل انگلیسی است، او از آن دسته از افرادی است که معمولا لباس هایی متناسب با شرایطی که در آن حاضر می شود، می پوشد، اما به نظر می رسد این بار برای متفاوت بودن لباسی را انتخاب کرده که چندان هم مناسب نیست.

جرد لتو 

4-jared
جرد جوزف لتو بازیگر، خواننده، نوازنده یک گروه گروه راک امریکایی است. او در بازیگری هم جوایزی را در اسکار و گلدن گلوب بدست آورده است و پیش از اینکه به عنوان نوازنده مشغول به کار شود، مدل بوده است. با اینهمه چندان هم در لباس پوشیدن خوش سلیقه نیست.

هنری هلند 

4-henry-holland
هنری هلند طراح لباس انگلیسی است که به نظر می رسد لباس هایی که طراحی می کند را اول خودش بر تن می کند و پیش از این کسی آن ها را نپوشیده است!

ویل.آی.ام

4-will
ویلیام جیمز آدامز جونیور که به اختصار با نام ویل.آی.ام شناخته می شود، رپر، موسیقی دان، ترانه سرا و بازیگر امریکایی است. ویلیام کار طراحی مد و لباس نیز انجام میدهد و عمده شهرت او بخاطر پوشیدن لباسهای عجیب می باشد که بوسیله خود او طراحی شده است.

فارل ویلیامز 

4-pharell-williams
از خواننده های شناخته شده امریکایی است که آهنگ هایش در سراسر دنیا بسیار محبوب است، آقا ویلیامز به طور کلی لباس های خوبی می پوشد، اما در یکی از برنامه ها شلوارک به همراه کت و البته پاپیون بزرگی که بسته بود، بسیار جلب توجه می کرد.

کتی پری

4-katy-perry

کاترین الیزابت «کیتی» هادسن خواننده، ترانه سرا و بازیگر امریکایی است که به خاطر لباس های عجیب متفاوتی که می پوشد، معروف است. اما لباس سراسر گل او بسیار عجیب تر از معمول به نطر می رسید.

منبع: مهر

هنری هلند کتی پری لیدی گاگا فارل ویلیامز تیلدا سوئینتون وین دیزل ویل آی ام جرد لتو

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.