جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶

«اصغر فرهادی» به مخاطبانش چه گفت؟

«اصغر فرهادی» به مخاطبانش چه گفت؟

کارگردان سرشناس سینمای ایران که در اولین روز نمایش فیلم فروشنده در سانس های مختلف در سینماهای متفاوتی فیلم را دید عصر ۱۰ شهریورماه در سینما آزادی پس از پایان نمایش فیلمش به روی صحنه رفت و در حالی که از سوی تماشاگران مورد تشویق قرار می گرفت گفت: «خیلی خوشحالم که در این نمایش توانستم بخش هایی از فیلم را در کنار شما ببینم.

 امروز در سینماهای مختلف حاضر شدم و بخش هایی از فیلم را با مردم دیدم. هر وقت که وارد سالن می شدم احساس می کردم که کسی در سالن نیست. همه متمرکز فیلم بودند و سکوت بر سالن حاکم بود. این اتفاق خیلی برایم با ارزش است و می دانم بخشی از آن به خاطر محبت هایی است که به فیلم های من دارید. احتمالا بعد از دیدن فروشنده دوست ندارید زیاد صحبت بشنوید و دوست دارید تنها باشید و فکر کنید اما فقط این نکته را تاکید می کنم که قدر محبت های شما را به فیلم های می دانم و برایم بزرگترین سرمایه و خوشبختی در زندگی است.»

فیلم فروشنده در اولین روز نمایشش از ساعت ۶:۴۵ صبح که اتفاقی بی سابقه در سینمای سال های اخیر است نمایشش را آغاز کرد و تا ساعاتی پس از ۱۲ شب نیز در برخی پردیس های سینمایی برای مخاطبان اکران می شود.

اصغر فرهادی دیشب ایران را به مقصد اسپانیا برای پروژه جدیدش ترک کرد.

منبع: ایسنا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.