جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶

کارگردان‌های مختلف «پیکسل» را می‌سازند

کارگردان‌های مختلف «پیکسل» را می‌سازند

حامد عنقا شش سال پیش سریال «قلب یخی» اولین سریال شبکه ی نمایش خانگی ایران را نوشت و محمدحسین لطیفی هم آن را کارگردانی کرد، این روزها او مشغول کار روی یک مجموعه ی دیگر برای شبکه ی نمایش خانگی است.مجموعه ای به نام «پیکسل» که قرار است داستانش به صورت تعاملی با تماشاگران سریال پیش برود.
در خبرها اعلام شده بود محمدحسین لطیفی به جای محمود معظمی کارگردان این مجموعه شده است. عنقا در این رابطه گفت: «آقای لطیفی مشاور کارگردان این مجموعه بوده و هستند. جنس کار در این سریال به شکلی است که در مقاطع مختلف برای کارگردانی از چند کارگردان مختلف استفاده می کنیم. فعلا کارگردان بخشی از سریال محمود معظمی است و کارگردان های بخش های بعدی اعلام خواهد شد. اما شایعه ی تغییر کارگردان صحت ندارد و شیطنت رسانه ای بوده است.»

از ویژگی های جالب توجه «پیکسل» حضور امید حاجیلی، خواننده ی مطرح پاپ کشور در نقش یکی از شخصیت های اصلی سریال است. حامد عنقا درباره ی حضور حاجیلی در این سریال گفت: «امید حاجیلی را از قبل می شناختم. او یکی از باسوادترین موزیسین های کشور و استاد دانشگاه است که کارهای متفاوت و شادی اجرا می کند. در جلسه هایی که با او داشتیم برای بازی در این مجموعه به توافق رسیدیم. حاجیلی با پذیرفتن یکی از نقش های سریال ریسک بزرگی کرد. در گذشته خواننده هایی در سینما و تلویزیون نقش هایی را بازی کرده بودند که چندان موفق نبود و ما نمی خواستیم این تجربه اینجا هم تکرار شود. به همین دلیل هر دوی ما وسواس زیادی درباره ی فیلمنامه داشتیم و بارها درباره ی آن صحبت کردیم.»

امید حاجیلی قبل از این سابقه ی بازیگری نداشته و سریال «پیکسل» اولین تجربه ی او در دنیای بازیگری است. حامد عنقا درباره ی بازی این خواننده در «پیکسل» توضیح داد: «در ابتدا قرار بود او مدت کوتاهی در سریال حضور داشته باشد اما آن قدر از نتیجه ی کار راضی بودیم که این همکاری را گسترده تر کردیم. امید نقش یک خواننده را بازی می کند و در قسمت هایی از سریال ترانه می خواند. حاجیلی در جریان کار نشان داد که از بازیگرهای خوب ما چیزی کم ندارد و مجموعه ی گروه از همکاری با او بسیار راضی هستند.»

منبع: فیلم نت نیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.