شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶

هدیه همسر آقای بازیگر در سالروز تولد ۸۲ سالگی‌اش چه بود؟

هدیه همسر آقای بازیگر در سالروز تولد ۸۲ سالگی‌اش چه بود؟

جمشید مشایخی بازیگر پیشکسوت عرصه سینما و تئاتر کشورمان در سالروز تولد ۸۲ سالگی خود، از آرزوی سال های سپری شده عمرش و علاقه به شغل کتاب فروشی سخن گفت.
جمشید مشایخی بازیگر عرصه تلویزیون و سینما گفت: در روز تولدم به شدت سرما خورده ام ولی با این حال، صبح به برنامه رضا رشیدپور رفته بودم.
وی ادامه داد: بنده متولد سال ۱۳۱۳ هستم و امروز ۸۲ ساله می شوم و در تمامی این سال ها و در روز تولدم، خاطر هایی زیبا برایم به یادگار مانده است که نمی توانم تفاوتی بین این خاطره ها، قائل شوم.
گیتی مشایخی همسر جمشید مشایخی در ادامه، گفت: در طول سال هایی که با مشایخی زندگی کرده ام، انسانیت و محبت را به عنوان ۲ ویژگی بارز در او مشاهده کرده ام و برایش آرزوی سلامتی دارم.
وی همچنین یادآور شد: هر سال برای تولد جمشید مشایخی هدیه ای تهیه می کنم و امسال هم برای تولد ۸۲ سالگی همسرم، ادکلن خریده ام.
همسر مشایخی گفت: امشب پسرانم نادر و سام به منزلمان می آیند و برای تولد همسرم، دور یکدیگر جمع می شویم.
وی خاطرنشان کرد: آرزو می کنم جمشید همیشه سلامت باشد چرا که بیماری او، مرا مریض تر می کند و در مدتی که حال خوبی نداشته، بنده هم حال خوبی نداشتم و ناراحتی های خود را فراموش کرده ام.حتی صبح امروز که به مناسبت تولدش به برنامه رضا رشید پور رفته بود صلوات می فرستادم و از تلویزیون به رویش فوت می کردم تا همیشه سلامت باشد.

منبع: میزان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.