جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶

گیتی خامنه در شبکه پویا قصه می‌گوید

گیتی خامنه در شبکه پویا قصه می‌گوید

انیمیشن «آبی تر از رویا» با آموزش مهارت های زندگی خشم و نامهربانی را با پا ک کن معصومیت کودکی روی آنتن شبکه پویا می برد.
گیتی خامنه مجری تلویزیون درخصوص ساخت انیمیشن «آبی تر از رویا» گفت: «آبی تر از رویا» قصه های شبانه ای برای کودکان کشورم است که آرزو می کنم این اشتیاق را در آن ها دامن بزند که قبل از خواب با فاصله گرفتن از فضا های مجازی به دیدن این انیمیشن بنشینند و با آرامش به خواب بروند.
وی ادامه داد:این انیمیشن قصد دارد به تقویت هوش عاطفی، هیجانی، مهارت های زندگی ، آموزش مسایل زیست محیطی ، حقوق شهروندی، روابط اجتماعی و مهارتهای فردی و اجتماعی کودکان بپردازد و در کنار سرگرم کردن بچه ها، نکات آموزشی و علمی را به آن ها هدیه می دهد، ما گاه در جامعه شاهد رفتار هایی هستیم که بوی محبت نمی دهد و کودکان و بزرگسالان متأسفانه شاهد تعاملاتی هستند که خلاف انتظار است و تلخ  و آزاردهنده. من هم مثل همه آدم ها، سودای زیستن در دنیایی بهتر را برای خودم و فرزندان میهن ام دارم.به همین خاطر دست به قلم شدم و قصه های «آبی تر از رویا» را نوشتم، در این مسیر از کارشناسان خوبی کمک گرفتم تا با اشراف بیشتری به این موضوعات ورود کنم.
انیمیشن «آبی تر از رویا» از اول ربیع ساعت ۹:۳۰ با آموزش مهارت های زندگی خشم و نامهربانی را با پا ک کن معصومیت کودکی روی آنتن شبکه پویا می برد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.