جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶

ماجرای عکسی که به نام مهناز افشار زده شد!

ماجرای عکسی که به نام مهناز افشار زده شد!

المیرا دهقانی بازیگر سریال «هشت و نیم دقیقه» معتقد است ماجرای انتشار عکس او با گریم سنگین یک شخصیت جذامی، حاصل شیطنتی بود که در فضای مجازی صورت گرفت.
چندی قبل عکسی از یک بازیگر زن با گریمی سنگین در صورت و دست ها در اینستاگرام و کانال های تلگرامی منتشر شد و زیر عکس در توضیح نوشته شد، مهناز افشار با گریمی از عبدالله اسکندری. عکس زودتر از آنچه که تصور می شد به صورت گسترده انتشار پیدا کرد و گاه رسانه های رسمی نیز نیز عکس را به اسم افشار منتشر کردند تا اینکه بعد از چند روز مشخص شد تصویری که انتشار یافته مربوط به المیرا دهقانی بازیگر سریال «هشت و نیم دقیقه» به کارگردانی شهرام شاه حسینی است.
این بازیگر جوان در این سریال نقش زنی جذامی را بازی می کند و عکس منتشر شده هم مربوط به بخش هایی از سریال است که ظاهر او دیده و بیماری اش به تصور کشیده می شود.
دهقانی در مورد جریان انتشار این تصویر چنین توضیح داد: «آقای شاه حسینی چندان تمایلی نداشتند عکسی از من با گریم، پیش از نمایش بخش های مربوط به بازی ام در سریال منتشر شود و با اینکه هیچ گاه دلیل این موضوع را از او نخواستم، اما به نظرم هدف ایشان آن بود که انتشار تصویر من با گریم ذهنیت مخاطب را بهم نریزید.»
او ادامه داد: «من در این سریال در نقش زنی جذامی و مسن تر از خودم بازی کرده بودم. تصور می کنم آقای شاه حسینی نمی خواستند با انتشار عکس من قبل از پخش سریال برای مخاطب ذهنیت ساخته شود و اختلاف سنی خود من و نقش روشن شود تا به این ترتیب در تاثیرگذاری و باروپذیری نقش خدشه ای وارد نشود.»
دهقانی گفت: «اما نمی دانم به چه ترتیب بود که عکس من با گریم در فضای مجازی انتشار پیدا کرد. نکته در اینجا بود که حتی اسم من به عنوان صاحب عکس هم مطرح نشد و عکس به اسم بازیگر دیگری که اغلب خانم مهناز افشار نامیده شد در فضای مجازی منتشر شد. من این مساله را ناشی از شیطنت های فضای مجازی می دانم.»
او در پاسخ به این پرسش که به چه دلیل خودش بعد از انتشار این عکس در صفحات مجازی رفع ابهام نکرد و توضیحی نداد، گفت: «لذت بازی در نقشی بسیار مسن تر از خودم و همچنین با بیماری جذام آنقدر بود که نمی خواستم چیزی به آن خدشه وارد کند. دوست نداشتم از اصل ماجرا که بازی ام در سریال بود دور شود و انرژی ام را برای توضیح دادن در این مورد بگذارم. نمی توانستم به تک تک آدم هایی که آن عکس را پخش می کردند بگویم اشتباه می کنید و من صاحب عکس هستم، بنابراین بهتر بود سکوت کنم چون باور داشتم بالاخره روشن می شود که اشتباهی در کار بوده است.»

منبع: خبرآنلاین

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.