جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶

«خرگیوش» در راه جشنواره فجر

«خرگیوش» در راه جشنواره فجر

«خرگیوش» عنوان اولین فیلم بلند سینمایی مانی باغبانی در مقام کارگردان به حساب می آید که تهیه کنندگی آن را حبیب اسماعیلی بر عهده دارد. فیلمی که از مضمونی طنز برخوردار است و این روزها آخرین مراحل فنی خود برای حضور در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر را سپری میکند.

صداگذاری فیلم توسط حسین مهدوی و ساخت مراحل جلوه های ویژه «خرگیوش» توسط بهنام خاکسار روزهای پایانی خود را پشت سر میگذراند و به احتمال فراوان اولین نمایش این فیلم در جشنواره فیلم فجر خواهد بود.

در این فیلم که پیش از این «شیب» نام داشت بابک حمیدیان، سیامک انصاری، جواد عزتی، مینا ساداتی، پانتا سیروس، همایون ارشادی، امید روحانی، ملیکا شریفی نیا، مانیا علیجانی به ایفای نقش پرداختند. اولین ساخته باغبانی یک فیلم کمدی-اجتماعی است و در خلاصه داستانش آمده: این شبی که می گم شب نیست رو بذار…

سایر عوامل اصلی پروژه عبارتند از مدیر فیلمبرداری: علی تبریزی، صدابردار: امین میرشکاری، طراح گریم: عظیم فراین، طراح صحنه و لباس: ملودی اسماعیلی، سرمایه گذاران: حبیب اسماعیلی، بیژن لاهوتی، جلوه های ویژه: بهنام خاکسار، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: آلاله هاشمی، عکاس: احمدرضا شجاعی، منشی صحنه: سعیده دلیریان، مدیر تولید: مهدی چراغی.

منبع: دیباچه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.