جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶

توضیح یک بازیگر درباره دلیل کمرنگ شدن حضورش در تلویزیون

توضیح یک بازیگر درباره دلیل کمرنگ شدن حضورش در تلویزیون

اشکان خطیبی درباره کمرنگ شدن حضورش به عنوان مجری یا بازیگر در تلویزیون صحبت کرد و گفت این رسانه باید سعی کند از مخاطب خود جا نماند.
اشکان خطیبی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون درباره اینکه خیلی وقت است در تلویزیون حضور ندارد، گفت: من دیگر کمتر فرصتی برای بازیگری در تلویزیون دارم و سعی می کنم انتخاب شده تر حرکت کنم و حتی سعی می کنم خیلی از پیشنهادها را کنار بگذارم.

وی که آخرین بار با مسابقه لباهنگ در برنامه «خندوانه» شبکه نسیم حضور یافت در این باره توضیح داد: شبکه «نسیم» از نظر من شبیه دیگر بخش های تلویزیون نیست و به همین دلیل با آن همکاری کردم. لازم است به این موضوع اشاره کنم که یک رسانه آنهم به وسعت تلویزیون نباید از مخاطبش عقب تر باشد و به اعتقاد من انرژی گذاشتن برای رسانه ای که از مردمش عقب است کار درستی نیست.

بازیگر فیلم «سینمانیمکت» ساخته محمد رحمانیان ادامه داد: خود من هر زمان در تلویزیون حضور داشتم سعی کردم کمی جلوتر از آنچه که روند روتین تلویزیون بوده است، حرکت کنم، اما اکنون فکر می کنم یک اعتقاد جمعی که به این رسانه وجود داشته از بین رفته است. اطمینان اصلی ترین سرمایه رسانه است و زمانیکه از دست برود شاید چند دهه طول بکشد تا بتوان آن را برگرداند. تلویزیون باید هم پای زمان پیش برود تا بتواند این مخاطبان را بازگرداند.

اجرای کنسرت های موسیقایی

خطیبی همچنین درباره اجرای کنسرت های موسیقایی عنوان کرد: من به همراه علی بیرنگ و سهیل دانش قرار است کنسرت هایی داشته باشیم که به نوعی پرفورمنس موسیقی خواهد بود و تا چند ماه آینده به وقوع می پیوندد.

منبع: خبرآنلاین

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.