شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶

آخرین خبرها از «شهرزاد ۲»/ تهیه کننده همچنان زندانی است

آخرین خبرها از «شهرزاد ۲»/ تهیه کننده همچنان زندانی است

تصویربرداری فصل دوم مجموعه نمایش خانگی «شهرزاد» که از ۱۵ مهرماه آغاز شده این روزها در منطقه شهرری در حال پیگیری است. سریالی که تهیه کننده آن این روزها در حبس به سر میبرد و گروه سازنده اش همچنان مشغول ضبط سکانس ها هستند.

تصویربرداری این سریال این روزها در لوکیشنی واقع در امامزاده عبدالله شهرری با بازی شهاب حسینی در حال پیگیری است.

آنچه که از داستان فصل دوم در خبرها آمده این است که ماجرا از جایی شروع می شود که بعد از مرگ «بزرگ آقا» همه چیز به قباد می رسد و او همه کاره دم و دستگاه «دیوان سالار» می شود. اما شرایط جدید و قدرت گرفتن قباد به مذاق «عمه بلقیس» که در کرمان زندگی می کند خوش نمی آید و او برای گرفتن قدرت از قباد به تهران می آید تا اینکه ….

تیم سازنده «شهرزاد ۲» در فصل دوم این سریال تغییرات اندکی داشته اند و در این فصل مجید میرفخرایی به عنوان مدیر هنری، عبدالله اسکندری به عنوان چهره پرداز و حسن مصطفوی به عنوان مدیر تولید به این مجموعه اضافه شده اند.

شهاب حسینی، ترانه علیدوستی، مصطفی زمانی، پریناز ایزدیار، مهدی سلطانی، رامین ناصر نصیر، آتنه فقیه نصیری و … بازیگران فصل دوم «شهرزاد» را تشکیل داده اند و احتمال اضافه شدن شبنم مقدمی و سحر دولتشاهی نیز به گروه بازیگران این مجموعه در فصل دوم وحود دارد. گفتنی است، چندی پیش سیدمحمد امامی تهیه کننده «شهرزاد» به دلیل فساد مالی بازدداشت و روانه زندان شد.

منبع: دیباچه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.